Amerikan Çocuk Ortopedisi Derneği Ayın Çocuk Ortopedisti

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Amerikan Çocuk Ortopedisi Derneği Ayın Çocuk Ortopedisti
Doç. Dr. Salih Marangoz Amerikan Çocuk Ortopedisi Derneği tarafından Ekim 2018'de ayın çocuk ortopedisti olarak ailelerin internet üzerinden ulaştırdığı sorularını cevaplandırdı

Amerikan Çocuk Ortopedisi Derneği'nin (POSNA) ailelere yönelik hazırlamış olduğu çocuk ortopedisi ile ilgili bilgilendirme sitesinde <www.orthokids.org> her ay bir çocuk ortopedisti, ailelerin internetten gönderdikleri soruları cevaplıyor. Amerika’dan ve diğer ülkelerden siteye ulaşıp bilgi talebinde bulunan aileleri, "Ayın Pediatrik Ortopedisti” olarak, Ekim 2018'de ben bilgilendirdim. Ülkemizin ismini bir kez daha bu tip platformlara taşımanın gururunu yaşadık.

-
The official website for patient and parents to learn about pediatric orthopaedics, ‘Orthokids’, is prepared by the Pediatric Orthopedic Society of North America (POSNA). Orthokids features a pediatric orthopaedist every month, answering the questions of patients and parents from the U.S. and around the globe. I was the Pediatric Orthopaedist for the month of October 2018.